İngiliz kültür Mardin, genel İngilizce dediğimiz kur sisteminde yine iddialı isimlerle ve dil öğrenme garantisi vererek eğitimleri başarılı bir şekilde tamamlama sözüyle çalışmalarını yürütmektedir.

Genel İngilizce kur programlarında Avrupa Dil Pasaportuna uyumlu eğitim uygulanır.

Dil düzeyi göstergeleri Beginner< A1 < A2 < B1 < B2 < C1 şeklinde toplam 6 kuru ifade eder.

Bu genel programlarda dersler, İngiliz İngilizcesi ve konuşma becerisi odaklıdır. Genel amaçlı İngilizce öğrenmek isteyenlere yöneliktir. Bu kursla günlük hayatta kullanılan İngilizceyi öğrenebilirsiniz.

 

Tüm düzeylerde İngilizce dilbilgisini sınıflarda arkadaşlarınızla pratik yaparak, öğretmeninizin hazırladığı aktivitelere katılarak öğrenebilirsiniz. Programımız sadece gramer ağırlıklı olmayıp, dilin bütün özellikleri ile konuşarak, dinleyerek ve okuyarak bir bütün halinde ve aktivitelerle öğrenileceği prensibi üzerine kurulmuştur. Ayrıca yine İngiliz kültür Mardin ayrıcalığıyla yabancı eğitmen aracılığıyla konuşma dersleri (speakingclub) düzenlenmekte ve kursiyerlerin ihtiyacı olan pratikliği bu yolla kazandırmaktadır.

Uygun Materyal

İngiliz Kültür Mardin, genel ingilizce eğitimlerinde de eğitimi destekleyecek materyalleri öğrencileri için temin eder. Ders amacıyla kullanılacak kitaplar haricinde, okulumuzdaki İngilizce okuma kitapları ve İngilizce dil seçeneğiyle DVD'ler de öğrencilerimizin kullanımına açıktır.

Kayıt yapan her kursiyere yıllık paket halinde sunulan “my kelime” aboneliği ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

 

Öğrenci Takibi ve Rehberlik

Eğitim bir sistemle verilir ancak her öğrencinin bu sistemden aynı şekilde beslenmesi beklenemez. Bu yüzden öğrencinin gelişiminin takip edilmesi ve doğru şekilde yönlendirilmesi hayli önemlidir. Bunun bilincine varmış tecrübeli bir kadroya sahip olan İngiliz Kültür Mardin Dil Okulu, eğitim koçluğu felsefesi ile öğrencilerini yakından takip eder. Yer yer yapılan seminerler ve özel görüşmeler ile öğrencinin durumu kontrol edilir, uygun görülen öneriler ve yönlendirmeler kendisine iletilir.

 

Özellikle genç-yetişkin dönemden itibaren ağır basmaya başlayan "Acaba yapamayacak mıyım?" kaygısıyla dil eğitimi almaya cesaret edemeyen, bu süreci doğru kontrol edemeyeceğini düşünen ya da daha iyisini yapabileceğinin farkında olmayan öğrencilerimiz İngiliz Kültür Mardin Dil Okulu'nda her zaman destek bulacaktır.

 

İletişime geçin, hayatınız değişsin!

Küreselleşen dünyanın bir parçası olmak ve özgür iletişime adım atmak için şimdi bizimle iletişime geçin. 0 (482) 213 21 01 veya 0 (546) 456 38 44 numaralarını arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

İngiliz Kültür Mardin İngilizce eğitimde eğitim koçluğu felsefesiyle 6 temel programla hizmet vermektedir.