İngilizce Sınıfları

Genel İngilizce kur programlarında Avrupa Dil Pasaportuna uyumlu eğitim uygulanır.

Dil düzeyi göstergeleri Beginner < A1 < A2 < B1 < B2 < C1 şeklinde toplam 6 kuru ifade eder.

Bu genel programlarda dersler, İngiliz İngilizcesi ve konuşma becerisi odaklıdır. Genel amaçlı İngilizce öğrenmek isteyenlere yöneliktir. Bu kursla günlük hayatta kullanılan İngilizceyi öğrenebilirsiniz.

Tüm düzeylerde İngilizce dilbilgisini sınıflarda arkadaşlarınızla pratik yaparak, öğretmeninizin hazırladığı aktivitelere katılarak öğrenebilirsiniz. Programımız sadece gramer ağırlıklı olmayıp, dilin bütün özellikleri ile konuşarak, dinleyerek ve okuyarak bir bütün halinde ve aktivitelerle öğrenileceği prensibi üzerine kurulmuştur.

Uygun Materyal

İngiliz Kültür Mardin, genel ingilizce eğitimlerinde de eğitimi destekleyecek materyalleri öğrencileri için temin eder. Ders amacıyla kullanılacak kitaplar haricinde, okulumuzdaki İngilizce okuma kitapları ve İngilizce dil seçeneğiyle DVD'ler de öğrencilerimizin kullanımına açıktır.

Yeni Nesil, Yeni Teknoloji

İngiliz Kültür Mardin İngilizce dil okulunun tüm sınıfları akıllı tahta, bilgisayar ve gerekli teknik donanım ile donatılmıştır. Eğitmenlerimiz öğrencilerin sadece kitaptaki metinlerle değil, görsel ve işitsel kaynaklarla da bir dilin olması gerektiği gibi öğretilmesini hedef edinmişlerdir. Okulumuzdaki teknolojik imkanların yanı sıra, öğrencilerimizin kendi akıllı telefonlarını kullanarak günlük olarak yapabilecekleri İngilizce dil egzersizleri için uygulamaların kullanımı, buradaki ilerleyişin eğitmenlerimiz tarafından online takibi de eğitim koçluğu felsefesiyle eğitim veren İngiliz Kültür Mardin'in hizmetleri arasındadır.

Öğrenci Takibi ve Rehberlik

Eğitim bir sistemle verilir ancak her öğrencinin bu sistemden aynı şekilde beslenmesi beklenemez. Bu yüzden öğrencinin gelişiminin takip edilmesi ve doğru şekilde yönlendirilmesi hayli önemlidir. Bunun bilincine varmış tecrübeli bir kadroya sahip olan İngiliz Kültür Mardin Dil Okulu, eğitim koçluğu felsefesi ile öğrencilerini yakından takip eder. Yer yer yapılan seminerler ve özel görüşmeler ile öğrencinin durumu kontrol edilir, uygun görülen öneriler ve yönlendirmeler kendisine iletilir.

Özellikle genç-yetişkin dönemden itibaren ağır basmaya başlayan "Acaba yapamayacak mıyım?" kaygısıyla dil eğitimi almaya cesaret edemeyen, bu süreci doğru kontrol edemeyeceğini düşünen ya da daha iyisini yapabileceğinin farkında olmayan öğrencilerimiz İngiliz Kültür Mardin Dil Okulu'nda her zaman destek bulacaktır.

İletişime geçin, hayatınız değişsin!

Küreselleşen dünyanın bir parçası olmak ve özgür iletişime adım atmak için şimdi bizimle iletişime geçin. 

Hemen bize ulaşın! 0482 213 2101

Hizmetlerimiz

İngiliz Kültür Mardin İngilizce eğitimde eğitim koçluğu felsefesiyle 6 temel programla hizmet vermektedir.